Skip Navigation Links

1

نامه مدیر کل مدیریت بحران استانداری استان اصفهان در خصوص لزوم استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد

28 اسفند 1393 - انجمن صنفی انبوه سازان

دنیای اقتصاد: چشم‌اندازي كه بر مبناي مدل‌‌سازي‌هاي تجربي، براي بازار مسكن سال 94 تصوير شده، وضعيت سال آينده را «حالت پايان ركود» توصيف مي‌كند؛ به اين معني كه در سال آینده شاخص‌هاي اقتصاد مسكن نسبت به امسال روند تدريجي بهبود را طي مي‌كنند؛ اما «قيمت» به‌عنوان مهم‌ترين شاخص، از خيز شديد –جهش- به‌دور خواهد بود. در اين فضا، مصرف‌كننده‌ها و سرمايه‌گذاران در دو بخش خريد و ساخت‌وساز با 5 گزينه مواجه مي‌شوند. در اين باره نتايج يك بررسي نشان مي‌دهد سمت تقاضا در مواجهه با سه مسير «خريد»، «پيش‌خريد» و...

13 اسفند 1393 - انجمن صنفی انبوه سازان

طرح مشترک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تامین مسکن اقشار کم‌درآمد در جلسه دیروز شورای عالی رفاه تعیین تکلیف نهایی شد. به گزارش «دنیای اقتصاد» طرح تامین مسکن برای اقشار کم‌درآمد که از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم تحت عنوان مسکن اجتماعی در وزارت راه  و شهرسازی در حال برنامه‌ریزی بود، در حالی تامین مسکن برای چهار دهک اول کم‌درآمد را مورد تمرکز قرار داده است که چند ماه پیش این طرح از «مسکن اجتماعی» به «مسکن امید» تغییر نام پیدا کرد. 

13 اسفند 1393 - انجمن صنفی انبوه سازان
درخواست راه‌اندازی بازار تسهیلات بلندمدت خرید مسکن هم اکنون از چند جبهه شامل وزارت راه و شهرسازی، انبوه‌سازان و شرکت‌های لیزینگ در بانک مرکزی در حال پیگیری است.

 

10 اسفند 1393 - انجمن صنفی انبوه سازان
گزارش «دنياي‌اقتصاد» از برنامه قطعي دولت براي تامين مسكن 4 دهك اول

 

29 دی 1393 - انجمن صنفی انبوه سازان